Jaroslav Emler

67899. Odpočinek v lese

popis: Olej na kartonu, 24x24 cm. Signováno dole uprostřed J. Emler. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 18 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen