Jaromír Kunc

67862. Letní ráno

popis: Olej na sololitu, 25x80 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 17 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 14.10.2021 15:12:50 1252
1 000 Kč 14.10.2021 10:31:45 5294