Jaromír Jindra - Lidé na náměstí

Kombinovaná technika, 49x64 cm. Signováno vlevo dole s věnováním Jindra 1942. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč.

Jaromír Jindra
65118. Lidé na náměstí
Dražba ukončena:30.09.2021 21:12:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč