Olej na kartonu, 49x38 cm. Signováno vpravo dole J. Čičatka. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Karton vyboulen.
o autorovi: 1939
Malíř. Studoval AVU v Praze u profesorů Oplta a Smetany. Od 70. let se věnoval monumentální tvorbě. Navrhoval pro architekturu mozaiky, nástěnné malby, art protis. Je členem Svazu českých výtvarných umělců.