Jaromír Čičatka

301084. Pohled do ulice

popis: Olej na kartonu, 49x38 cm. Signováno vpravo dole J. Čičatka. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Karton vyboulen.

dražba ukončena: 29.09.2019 20:10:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč limit (20.09.2019 17:58:59) 5215