Jaromír Čičatka - Pohled do ulice

Olej na kartonu, 49x38 cm. Signováno vpravo dole J. Čičatka. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Karton vyboulen.

o autorovi: 1939
Malíř. Studoval AVU v Praze u profesorů Oplta a Smetany. Od 70. let se věnoval monumentální tvorbě. Navrhoval pro architekturu mozaiky, nástěnné malby, art protis. Je členem Svazu českých výtvarných umělců.

301084. Pohled do ulice
Dražba ukončena:29.09.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (20.09.2019 17:58:59) 5215