Jaro Procházka

67345. Venezia

popis: Olej na plátně, 53x50 cm. Signováno vlevo dole Procházka J. 1911. Rámováno.

o autorovi: 1886, Praha - 1949
Žák UMPRUM (1900-1904, prof. Jakesch), AVU (1915-studium přerušeno sv.v.).

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2021 21:08:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 13 000 Kč