Jarmila Králová

59754. Královské barevné čtverce - Radost ve spirále

popis: Olej na plátně, 40x40 cm. Signováno vpravo dole JK. Nerámováno.

pozn.: Obraz pochází z velmi úspěšného cyklu Královské barevné čtverce, které je možné instalovat jednotlivě i jako kompozici. Dílo pochází přímo z ateliéru autorky.

o autorovi: Současná autorka, která žije a tvoří nedaleko Prahy. Původně vystudovala SPŠ oděvní a uměleckému návrhářství a tvorbě doplňků se věnovala. Později soukromě studovala u profesora pražské UMPRUM J. Žižky. Ve volné tvorbě jsou jejími inspiračními zdroji jednak cesty a také studium filozofie a meditace. Podílela se na četných výstavách doma i v zahraničí a její díla jsou zastoupena ve sbírkách téměř na všech kontinentech.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:20:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 05.05.2021 17:15:59 8053