japonský umělec 19. stol.

62893. Japanische Kunst I.

popis: Barevná litografie, 13x20 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno vlhkostí.

dražba ukončena: 11.08.2021 21:59:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo