Japonsko - Soubor 2 dřevořezů

Dřevořezy, Rozměry 27x23 cm a 44x58 cm. Signovány nečitelně. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Mírně poškozeny

Japonsko
305927. Soubor 2 dřevořezů
Dražba ukončena:23.08.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (23.08.2020 12:58:39) 7257
500 Kč 22.08.2020 20:53:00 4441