Japonsko 1. pol. 20. stol. - Skládací polička

Dřevo, malováno a zlaceno. Výška při zavěšení na zdi 13 cm.

Pozn.: Podstavec uvolněn.

Japonsko 1. pol. 20. stol.
304563. Skládací polička
Dražba ukončena:25.04.2020 20:02:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.04.2020 19:57:06 6056
500 Kč 20.04.2020 12:08:34 4091