Japonsko 1. pol. 20. stol. - Malířka

Dřevořez, 30x20 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Japonsko 1. pol. 20. stol.
59452. Malířka
Dražba ukončena:12.05.2021 21:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 12.05.2021 21:21:56 6705
500 Kč 16.04.2021 7:48:24 766