signováno Jan - Kampor St. Eufemia

Litografie, 21x15 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan. Volný list.

Nejdelší strana: 21 cm

doporučujeme
signováno Jan
87089. Kampor St. Eufemia
Dražba ukončena:07.12.2022 22:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo