Olej na kartonu, 23x47 cm. Signováno vlevo dole Jan Vochoč. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1865 - 1920
Byl český malíř. Studoval na Akademii výtvarného umění v Praze a Mnichově, kde byl žákem Gysise a Hertericha. Podnikl studijní cesty do Bulharska a Paříže. Během pobytu v Paříži byl ovlivněn Monetem a pointilisty. V Praze se specializoval na náměty z Malé Strany a Hradčan. Některé obrazy vytvořil v duchu pointilismu, zejména pražská panoramata.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč.