Kresby, 22x11 cm. Signováno tužkou vlevo dole Steklík. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 33 cm
o autorovi: 1938 – 2017
Malíř, kreslíř, multimediální umělec. Studoval Střední průmyslovou školu textilní, nastoupil do propagačního oddělení pardubického podniku Kniha, ale věnoval se zejména vlastní tvorbě. Jeho naturelu vyhovovala nespoutanost a neuspořádanost informelu. Spolu s Karlem Neprašem založil Křižovnickou školu čistého humoru bez vtipu, spolupracoval s časopisem Host, kam dodával drobné perokresby, dokázal se uživit volnou tvorbou a fotografováním. V 80. letech odešel z Prahy do Brna kde spolupracoval s ekologickými časopisy. Byl skrytým poetou všednosti, vizuálním básníkem, lyrickým konceptualistou.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.