Jan Rýz

60761. Motocykl

popis: Kombinovaná technika, 45x68 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z pozůstalosti přímo z autorova ateliéru.

o autorovi: 1946 - 2016

dražba ukončena: 30.06.2021 20:35:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč