Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vzadu Jan Pevný 2016. Nerámováno.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: 1948
Insitní řezbář. Náměty často čerpá z biblických motivů. V r. 1992 vystavoval na výstavě Naivní umění, je zastoupen ve sbírkách Severočeské galerie výtvarného umění v Litoměřicích.