Jan Pevný - Pohoda

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vzadu Jan Pevný 2016. Nerámováno.

o autorovi: 1948
Insitní řezbář. Náměty často čerpá z biblických motivů. V r. 1992 vystavoval na výstavě Naivní umění, je zastoupen ve sbírkách Severočeské galerie výtvarného umění v Litoměřicích.

Jan Pevný
84611. Pohoda
Dražba ukončena:25.09.2022 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč