Jan Kousal

308614. Trosky hradu

popis: Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Kousal. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.05.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 09.05.2021 15:08:40 3014