Jakub Obrovský

61065. Voda a vzduch

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Obrovský. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu přípis s ověřením pravosti Bohdana Obrovského, syna umělce.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:59:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 35 000 Kč