J. Růžička

69674. Snopy na poli

popis: Olej na kartonu, 27x35 cm. Signováno vpravo dole J. Růžička 1942. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:33:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 28.11.2021 17:32:51 1599