J. Moravec

8207. Kompozice

popis: Kombinovaná technika, 46x38 cm, signováno vlevo nahoře J. Moravec 1994, nerámováno.

dražba ukončena: 23.02.2017 18:25:00

vyvolávací cena: 200 Kč

vydraženo za: 400 Kč