J. H. Koller - Zátiší s barokní truhlicí

Kombinovaná technika, 60x90 cm. Signováno vpravo dole J. H. Koller. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

69917. Zátiší s barokní truhlicí
Dražba ukončena:15.12.2021 21:28:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč