J. Galutin

21100. S kravami na poli

popis: Olej na plátně, 59x91 cm. Signováno vpravo dole J. Galutín. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

dražba ukončena: 27.06.2018 18:29:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 27.06.2018 10:48:56 841