J. Beran

67534. Rušná ulice

popis: Olej na plátně, 50x64 cm. Signováno vlevo dole J. Beran 57. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:37:51

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč limit (17.10.2021 20:32:51) 468