Ivo Dostál - Žně

Akryl na sololitu, 80x80 cm. Signováno vpravo dole I. Dostál 2000. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1957
Malíř, grafik. Studoval na Pedagogické fakultě v Ostravě český jazyk a výtvarnou výchovu (malbu a grafiku v ateliéru doc. Jelínka) V malbě vytváří abstraktně laděné krajiny a zátiší, zabývá se užitou a počítačovou grafikou, částečně také keramikou. Jako grafik spolupracoval s ČT Ostrava. Pracuje také pedagogicky, organizuje soutěže a výstavy mladých. Vede výtvarnou galerii v Orlové. Jeho práce jsou zastoupeny v mnoha sbírkách doma (zvláště na Ostravsku) a i v zahraničí.

Ivo Dostál
63245. Žně
Dražba ukončena:01.08.2021 21:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo