Ivan Komárek

62810. Konvolut 4 grafických listů

popis: Litografie, všechny 22x28 cm. Všechny signovány tužkou Ivan Komárek 2010. Volné listy.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 4 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:36:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč