Ivan Komárek - Konvolut 4 grafických listů

Litografie, všechny 22x28 cm. Všechny signovány tužkou Ivan Komárek 2010. Volné listy.

o autorovi: 1956
Malíř a grafik. Studoval na Střední odborné škole výtvarné a na AVU v Praze u prof. Smetany. Ústředním tématem jeho kreseb i maleb je lidská figura v nejrůznějších situacích. Ve svých obrazech používá kombinace mnoha materiálů i fotografií, plošné malby často proměňuje v trojrozměrné objekty. Zabývá se rovněž tvorbou objektů, keramickou plastikou, realizacemi v architektuře a ilustracemi. Pravidelně vystavuje doma i v cizině. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG v Praze a v mnoha dalších uměleckých institucích.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

Ivan Komárek
62810. Konvolut 4 grafických listů
Dražba ukončena:11.08.2021 20:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč