Itálie 2. pol. 18. stol. - Italské mistrovské housle

Mistrovské italské housle s uvnitř vlepenou vinětkou ,,Antonio Bertoletti Brescia 1794" jsou typickou prací brescijské školy. Jsou v prvotřídním stavu, vrchní deska má středně široká smrková léta, zadní deska má typické vyšší klenutí již od krajů nástroje. Hlava je dobře řezaná. Lekce krakelovaný lak má hnědé odstíny na starožlutém podkladu. Housle disponují krásným, barevným, temněji probarveným tónem. Tento nástroj je bezpochyby vhodnou investicí.

Předpokládaná cena za tento mistrovský nástroj je 600 000 - 800000 Kč. Možno i více.

Pozn.: Přiložen znalecký posudek soudního znalce s mezinárodní působností Mgr. Jaroslava Svěceného.

Itálie 2. pol. 18. stol.
79526. Italské mistrovské housle
Zbývá:78 dnů, 20 hodin
Konec dražby:21.09.2022 20:03:00
Vyvolávací cena:400 000 Kč