Isaure - Studie ženské hlavy

Kresba, 35x35 cm. Signováno vlevo nahoře Isaure. Volný list.

Stav: Papír mírně poškozen.

Isaure
79868. Studie ženské hlavy
Zbývá:11 dnů, 10 hodin
Konec dražby:13.07.2022 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč