MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
94x173 cm. Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Írán počátek 20. stol.
84535. Koberec
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
3 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 800 Kč
limit (13.10.2022 19:02:12)
3147
3 700 Kč
limit (13.10.2022 19:02:11)
8156
3 600 Kč
limit (13.10.2022 19:01:56)
8156
3 500 Kč
limit (13.10.2022 19:01:55)
3147
2 700 Kč
limit (13.10.2022 19:01:45)
8156
2 600 Kč
3147
2 500 Kč
limit (13.10.2022 19:01:42)
8156
2 400 Kč
3147
2 300 Kč
limit (13.10.2022 19:01:39)
8156
2 200 Kč
3147
2 100 Kč
limit (13.10.2022 18:59:17)
8156
2 000 Kč
limit (13.10.2022 18:59:16)
3953
1 200 Kč
3953
1 100 Kč
5125
1 000 Kč
3516