Írán počátek 20. stol. - Koberec

94x173 cm. Pozn.: Mírně poškozeno.

Írán počátek 20. stol.
84535. Koberec
Dražba ukončena:13.10.2022 22:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč