I.M.Bernigeroth - Princ Lobkovic

Mědirytina, 24x13 cm, signováno dole uprostřed v desce I.M.Bernigeroth, volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

9277. Princ Lobkovic
Dražba ukončena:12.04.2017 20:13:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:600 Kč