Nejdelší strana: 67 cm
Litografie, 47x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou Hartinger 79. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1935
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.