Hugo Wormald

65442. Kachna v letu

popis: Kresba, 22x32 cm. Signováno dole uprostřed H. Wormald. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám, pasparta i papír mírně poškozeny.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:42:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo