Hugo Wormald - Kachna v letu

Kresba, 22x32 cm. Signováno dole uprostřed H. Wormald. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám, pasparta i papír mírně poškozeny.

65442. Kachna v letu
Dražba ukončena:19.09.2021 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo