Hudeček

60976. Zátiší s růžemi a ovocem

popis: Olej na kartonu, 42x70 cm. Signováno vpravo nahoře Hudeček 34. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:47:57

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč