Hruška - Chalupy v podzimní krajině

Olej na sololitu, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Hruška. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Hruška
77985. Chalupy v podzimní krajině
Dražba ukončena:15.05.2022 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.05.2022 10:20:36 9337