Hořovský - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 62x85 cm. Signováno vpravo dole Hořovský. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

Hořovský
28856. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:27.02.2019 20:07:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč