Horálek - Za domem

Olej na kartonu, 60x47 cm. Signováno vpravo dole Horálek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

80129. Za domem
Dražba ukončena:26.06.2022 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč