Horálek, Oberthorová, Čeřovský - Soubor 3  grafických listů

1) Čertovka - autorský tisk, 40x55 cm, signováno . Horálek, volný list.
2) Návrat z Masopustu - litografie, 38x30 cm, signováno, volný list.
3) Milenci - Linořez, 45x35 cm, signováno, volný list.

Horálek, Oberthorová, Čeřovský
12895. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:11.10.2017 19:26:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:600 Kč