Hoffmann - Pohled na trosky

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vlevo dole Hoffmann, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Hoffmann
10719. Pohled na trosky
Dražba ukončena:01.06.2017 18:47:58
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč