Hladík a další - Konvolut 8 kostýmních divadelních návrhů

Akvarely, cca 33x24 cm. Kostýmní návrhy pro opery Kouzelná flétna, Rigoletto a jiné. 5x pasparta, sklo, 3x rám, sklo.

Pozn.: 1x papír poškozen.

Hladík a další
59532. Konvolut 8 kostýmních divadelních návrhů
Dražba ukončena:13.05.2021 19:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč