Heidi Koenig - Volubilis

Kombinovaná technika, 54x68 cm. Signováno vpravo dole Heidi Koenig. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 102 cm

o autorovi: 1964
Anglická malířka německého původu.

Heidi Koenig
79954. Volubilis
Dražba ukončena:13.07.2022 21:49:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč