Hauptman - Sedláček, Maran, 1x nečitelná - Soubor 3 Pragensií

Lepty, od 9x12 cm do 17x27 cm. Signovány Hauptman - Sedláček, Maran, 1x nečitelná. Rámovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy poškozeny. Papíry mírně poškozeny.

Hauptman - Sedláček, Maran, 1x nečitelná
300949. Soubor 3 Pragensií
Dražba ukončena:22.09.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 22.09.2019 19:24:07 2443