Hartnick

67526. Žlutá kytice ve váze

popis: Olej na kartonu, 76x61 cm. Signováno vpravo dole Hartnick 1932. Rámováno.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:28:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo