Hans Eger

308241. Ze Šluknova

popis: Olej na kartonu, 35x31 cm. Signováno vpravo dole Hans Eger 1934, Schluckenov. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 10.04.2021 20:14:35

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč