H. Bohman

308209. Lesní potok

popis: Olej na plátně, 95x67 cm. Signováno vpravo dole H. Bohman. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 08.04.2021 20:05:08

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč