Olej na plátně fixovaném na kartonu, 53x67 cm. Signováno vpravo dole Zorkoczy. Rámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1873 - 1932 Maďarský malíř narozený na Slovensku.