Guy Bardone - Park v Paříži

Litografie, 49x31 cm. Signováno vpravo dole Bardone. Kolem roku 1970. Ruční papír. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1927 – 2015
Francouzský malíř

Guy Bardone
21732. Park v Paříži
Dražba ukončena:19.09.2018 18:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč