Grill

60732. Podvečerní nálada

popis: Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Grill. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč