Gott Schall

20383. V synagoze

popis: Kresba, 33x23 cm. Signováno vpravo dole Gott Schall 936. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.05.2018 22:21:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 800 Kč