Giovanni Danielli - Lesní interiér

Kresba perem, 28x22 cm. Signováno vlevo dole G. Danielli. Nalepeno na papíře.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Giovanni Danielli
59443. Lesní interiér
Dražba ukončena:12.05.2021 21:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč