Fritz Lederer, Jos. Konrád, Nesignováno - Konvolut 3 prací

1x olej na plátně, 1x pastel, 1x akvarel, od 28x22 cm do 47x58 cm. 2x signováno. 1x rámováno, 2x rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

77983. Konvolut 3 prací
Dražba ukončena:15.05.2022 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.05.2022 10:20:49 9337