Friedberg

304331. Na lesním paloučku

popis: Kresba tužkou, 40x28 cm. Signováno vpravo dole Friedberg. Vlevo dole přípis Am 18. April 1847. Rám, sklo...

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír mimo obrazovou plochu mírně zašpiněn.

 

dražba ukončena: 06.04.2020 20:13:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

 

zpět na aukční výsledky

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
600 Kč 31.03.2020 17:03:30 766