Friedberg - Na lesním paloučku

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kresba tužkou, 40x28 cm. Signováno vpravo dole Friedberg. Vlevo dole přípis Am 18. April 1847. Rám, sklo...

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír mimo obrazovou plochu mírně zašpiněn.

vydraženo
Friedberg
304331. Na lesním paloučku
Dražba ukončena:06.04.2020 20:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
600 Kč 31.03.2020 17:03:30 766