František Zikmund - Zima v údolí

Olej na kartonu, 32x50 cm. Signováno vpravo dole F. Zikmund. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893, Železnice u Jičína - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

21319. Zima v údolí
Dražba ukončena:27.06.2018 22:08:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč